HABERLER

ŞEHİR BİRLEŞİYOR ARTIK İSMİMİZ ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR!

Şehir Birleşiyor sloganımız ile çıktığımız 2020-2021 TFF 1. Lig yolculuğumuzda şehrimizin önemli kuruluşları takımımızı desteklemeye devam ediyor. Her sezon olduğu gibi yanımızda olan ve bizden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Sağlık Sponsorumuz Royal Hastanesi 2020-2021 TFF 1. Lig Sezonunda takımımıza isim sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşması imza törenine Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanları Ercan Sevinç, Gürsel Kurt, Bandırmaspor Başkanımız Onur Göçmez, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Basın Mensupları katıldı.

Törende konuşan Başkanımız Onur Göçmez; "İsim sponsorluk anlaşmasını yerel bir firma ile yapmak bizim hayalimizdi. Bugün bu hayali gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Eskiden hastaları Bursa'ya sevk ederlerdi. Ne mutlu ki artık hastalar tüm çevre kentlerden Özel Royal Hastanesine geliyorlar. Bandırma içinde böyle bir markanın olması çok önemlidir. Buradan tüm kurum ve kuruluşlara Bandırmaspor'a sahip çıkmaları için tekrar çağrıda bulunuyorum. Bandırmaspor bu kentin en büyük markalarından biridir. Desteklerinden dolayı Bandırma Özel Royal Hastanesine Teşekkür Ediyorum" dedi.

Bandırma Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ercan Sevinç; "Şehir Birleşiyor sloganı bir kente olan aidiyet duygusunu ifade eder. İsim sponsorluk teklifi geldiğinde hiç düşünmeden evet dedik. Bu şehirde yaşıyorsanız, bu şehirde faaliyette bulunuyorsanız, şehrin marka değerlerine destek vermeniz gerekir. Bizler bu şehre olan aidiyet duygumuzla bu anlaşmayı imzalıyoruz.." dedi.

Bandırma Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gürsel Kurt; "Her sene sağlık sponsoru olarak destekte bulunduğumuz şehrimizin markası Bandırmaspor'a bu sene bir adım daha ileri giderek isim sponsoru olduk. Anlaşma Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Takımımızın Yeni İsmi Royal Hastanesi Bandırmaspor olmuştur. Camiamıza hayırlı olsun.