HABERLER

FORMA KOL-ŞORT SPONSORUMUZ ET USTA

Maddi, Manevi her türlü desteğini Bandırmaspor'dan esirgemeyen BAŞ-TAŞ grup ailesi 2020-2021 TFF 1. Lig sezonunda Bordo Beyazlı formamıza Et Usta markası ile Kol ve Şort sponsorumuz oldu.

Başkanımız Onur Göçmez, Yönetim Kurulu üyelerimiz Soner Koçoğlu, Özgür Kızıllar, Mehmet Özbay, Özel Aydın ve BAŞ-TAŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Baş'ın katıldığı imza töreninde konuşan Başkanımız Onur Göçmez; "Bandırma kentinde spor markası olarak tek kalan Bandırmasporumuzdur. Kent olarak kenetlenmeli ve Bandırmaspor'u layık olduğu yerlere taşımalıyız. Bize bu anlamda desteklerini esirgemeyen BAŞ-TAŞ gruba teşekkür ediyoruz." dedi.

BAŞ-TAŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin BAŞ; "Uzun yıllardan bu yana Bandırmaspor'un yanında olmaya devam ediyoruz. Şirketimizin tüm olanakları ve tüm tesisleri ile Bandırmaspor'a destek olmaya devam ediyoruz. Bizim amacımız reklam değil şehrimizin takımına sahip çıkmaktır. Bu sene de Bordo Beyazlı formanın Kol ve Şort Sponsoru olarak Et Usta Markamız ile yer aldık ." dedi.