HABERLER

FORMA SIRT SPONSORUMUZ KOCAMAN BALIKÇILIK

Kocaman Balıkçılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kocaman, Başkanımız Onur Göçmez ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Soner Koçoğlu, Mehmet Özbay, Özgür Kızıllar ve Özel Aydın'ın katıldığı imza töreni ile Takımımızdan desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Kocaman Balıkçılık 2020-2021 yılında TFF 1. Lig'de Bordo Beyazlı Formanın Sırt Sponsoru Oldu.

Osman Kocaman; "Bizler Cin Çukurunda Bandırmaspor'u izleyerek, destekleyerek büyüdük. Bizim Bandırmaspor sevdamız şehir merkezinde bulunan Cin Çukuru Stadı ile başladı. O stattaki heyecanı, ambiyansı yeni stadımızda bir türlü bulamadık. Keşke yeniden Cin Çukuruna Butik bir stat yapsak Bandırmaspor'da maçlarını orada oynasa. Bandırmaspor Kulüp Başkanlığı için Onur Göçmez nezninde tüm yönetim kurulunu kutluyor ve başarılar diliyorum. Biz Bandırma firması olduğumuz için sadece başarılı olunan yıllar da değil, her sene bu takımın yanında yer aldık ve almaya devam edeceğiz. Bu sene de formanın sırtında yerimizi aldık. Ayrıca stadtaki reklam panolarında da olacağız"

Onur Göçmez; "Sizlerin desteği bizlere umut veriyor ve cesaretlendiriyor. Kentin birlikte olması ve takımına sahip çıkmasını bekliyoruz. Ligler başlamadan önce 2.5 Milyon TL lik transfer yasağını kaldırmamız gerekiyor. Bunun için basın dahil olmak üzere herkesin desteğine ihtiyacımız var. Kocaman Balıkçılık olarak her zaman yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Böylesi desteği tüm firmaların vermesini bekliyoruz." şeklinde konuştu.