HABERLER

Şampiyon Bandırmaspor Kupasına Kavuştu

TFF 2. Lig Kırmızı grupta Şampiyon olarak 1. Lig'e yükselen takımımız Bandırmaspor yapılan şampiyonluk kutlaması ile kupasına kavuştu. Üstü açık otobüs ile şehir turu atan Takımımızın önü zaman zaman taraftarların çoşkulu tezeruhatları ve çoşkulu sevinç gösterileri ile kesildi. Binlerce taraftarımız ellerinde meşalaler ile cadde ve sokakları doldurarak takımımızı bağrına bastı. 

Şehir turunun ardından kupa töreni için takımımız ve taraftarımız 17 Eylül Stadında buluştu. Yapılan törende konuşan Başkanımız Göksel Karlahan "Taraftar varsa kulüp var, biz varız, bu şehir herşeyi hak etti Bandırmasporumuz hak ettiği yere geldi. İnşallah bundan sonra tarihinde ilk defa TFF Süper Lig'e çıkacağının inancındayım. Şampiyonluğumuz Bandırmamıza hayırlı olsun" dedi.

Bandırmaspor As Başkanı Onur Göçmez "Biz hep şampiyonlukları taraftar olarak yaşıyorduk ama ilk kez yönetici olarak yaşadık. Doğduğumuz, büyüdüğümüz şehirde bunu yaşamak inanılmaz bir gurur. Çocuklarımıza anlatacağımız anılar. Bandırmaspor taraftarı bugünü bize çok güzel yaşatıyor. Herkesten Allah razı olsun. Bandırmaspor çok daha iyi noktalara gelecek inşallah" dedi.